NOWA DACIA DUSTER

Brak konieczności ładowania

Duster otrzymuje swój pierwszy silnik hybrydowy o mocy 140 KM. Wykorzystaj dynamiczny silnik, który pozwoli Ci przejechać do 80% trasy w trybie całkowicie elektrycznym w środowisku miejskim i zmniejszyć zużycie paliwa* nawet o 40%.

*w porównaniu z równoważnym silnikiem benzynowym oraz w zależności od warunków użytkowania pojazdu i stylu jazdy kierowcy

a78792ffd2.webp

Dni Dustera od 20 czerwca do 5 lipca

Umów się na jazdę próbną

Silniki spełniające wszystkie potrzeby


Zawsze w natarciu

Dzięki prześwitowi zwiększonemu do 217 mm, kątowi natarcia wynoszącemu ponad 30° do pokonywania wzniesień w trybie 4x4 i materiałom odpornym na zarysowania, Duster jest wierny swojemu DNA SUV-a i może pochwalić się doskonałymi zdolnościami do pokonywania przeszkód.

2b63dac294.jpg

System mocowania YouClip

YouClip to innowacyjny 6-punktowy system mocowania w całym pojeździe, umożliwiający bezpieczne zamocowanie telefonu, naszego akcesorium 3 w 1 (lampa, hak, uchwyt na kubek) lub innego praktycznego przedmiotu.

Nowa Media Nav Live

Zawsze aktualne mapy i ruch drogowy w czasie rzeczywistym na 10-calowym kolorowym ekranie dotykowym, usługi połączone, bezprzewodowa replikacja smartfonów dla Apple i Android, dźwięk 3D Arkamys, wybrane i spersonalizowane aplikacje... Poznaj nasz nowy system multimedialny Media Nav Live. 

167db42d7d.jpg