NOWA DACIA SPRING

3 główne powody, aby
wybrać nową DACIĘ SPRING
w 100% elektryczną

Więcej niż miejski! Spring oferuje do wyboru dwa silniki elektryczne, 5-drzwiowe nadwozie i duży bagażnik o pojemności 308 litrów, aby zaspokoić Twoje potrzeby, niezależnie od tego gdzie mieszkasz.

Nową Dacię Spring można łatwo naładować w domu lub w publicznych punktach ładowania. Co więcej, niskie zużycie energii oznacza niższe koszty eksploatacji.
 

Korzystaj z zaawansowanych technologii, takich jak 10-calowy system multimedialny z łącznością bezprzewodową i usługami połączonymi, aby ułatwić swoje codzienne życie.
  

spring-numbers.png

225 km zasięg

w cyklu mieszanym WLTP

305 KM

zasięg w cyklu miejskim WLTP

308 l

pojemność bagażnika6

5 KM

moc silnika

fb87e1d3ba.webp

Pomysłowe wnętrze

Praktyczny Spring oferuje jedną z największych pojemności bagażnika w swojej kategorii. Posiada również schowki o łącznej pojemności 32,7 l na wyciągnięcie ręki i 4 wygodne miejsca komfortowe dla osób dorosłych.

Zasięg i ładowanie

Zdolny do pokonania średnio do 6 dni jazdy w mieście. Spring przekonuje również łatwością codziennej obsługi: niezależnie od tego, czy chcesz zdalnie sprawdzić poziom naładowania baterii, czy naładować ją do 80% w mniej niż godzinę. *

_

Komputer pokładowy 7” 

Śledź wszystkie informacje dotyczące jazdy i zużycia paliwa na kolorowym, personalizowanym 7-calowym ekranie.

_

Ekran multimedialny 10” 

Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia... Podłącz swój smartfon za pomocą Wi-Fi lub gniazda USB i uzyskaj dostęp do informacji dzięki replikacji smartfona.

_

Nawigacja w czasie rzeczywistym 

Ułatw sobie codzienne podróże dzięki informacjom o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i aktualizacjom map.

_

Usługi zdalne 

Dzięki aplikacji My Dacia zdalnie sprawdzaj stan naładowania lub pozostały czas pracy akumulatora, planuj ładowanie baterii, włącz ogrzewanie lub klimatyzację na kilka minut przed podróżą.